Natalia Oreiro

15.5.2006

Přidala jsem na stránky slíbené fotografie Natalie Oreiro z časopisů Gente a Semanario. Doufám, že se Vám budou líbit. Naleznete je v galerii číslo 1.


9.5.2006

Po delší době nová aktualizace stránek. Změnila jsem trochu vzhled stránek a brzy přibudou i nové fotografie Natálky opět z časopisu Gente ale i spousta dalších.


28.1.2006

Dnes menší změna vzhledu stránek. Také jsem přidala pár nových odkazů na stránky o Natálce a nějaké nové fotografie z nové telenovely Sos Mi Vida a z časopisu Semanario.


16.1.2006

Po delší době opět přináším fotografie Natálky z časopisu Gente a z její nové telenovely, kde hraje opět po boku Facunda Arany. Telenovela se jmenuje Sos Mi Vida. Natálka má opět změnu účesu a vrátila se k dlouhým vlnitým vlasům. Musím uznat, že tento účes jí sluší nejvíce. Fotografie najdete v galerii číslo 5. Zbylé foto dodám časem.


22.7.2005

Dnes Vám přináším nové fotografie Natálky, které nafotila speciálně pro časopis Gente, naleznete je v galerii číslo 5.


5.7.2005
Novinky o Natálce
Natalia Oreiro je šťastná v Rusku. Je to asi měsíc, co Natálka zbalila kufry a v doprovodu svého manažera a asistentky odcestovala do Ruska,aby zde natáčela miniseriál v Rytmu tanga. Hrdinkou tohoto seriálu je Natalia Pasarela. Žena argentinského fotbalisty, která po té, co její manžel podepíše kontrakt s ruským fotbalovým klubem Escada, s ním odjíždí do Ruska. To je také hlavním dějem tohoto seriálu. Kvůli této roli se musela Natalia naučit rusky. V seriálu také zazní několik jejích písní. Tento seriál mohou diváci v Argentině vidět v příštích letech. Co se týče Natálčina čtvrtého alba, bude ho Natálka v nejbližší době propagovat. Bližší datum ale zatím bohužel není známo. Koncem tohoto roku bude Natálka natáčet film v Argentině. V měsících září a říjnu, Natalia bude cestovat do Israele natáčet jeden film v koprodukci s Argentinou.14.5.2005

V sekci Odkazy najdete dva nové odkazy. Přináším slíbené informace o nové telenovele V Rytmu Tanga. Natalia natáčí v Buenos Aires některé scény z ruského telenovely V Rytmu Tanga, kde hraje také mimo jiné Facundo Arana. Několik měsíců po rozvodu se Natalia vrátila zpět do práce. Pracuje na scénách seriálů například jako hlavní hvězda v jedné epizodě seriálu, který se jmenuje Botines. A minulý týden začala se scénami již zmiňovaného V Rytmu Tanga, kde hraje manželku fotbalového hráče, který byl prodán do ruského týmu, a proto se první scény natáčejí v Argentině s argentinskými herci. V této miniserii budou hrát i takoví herci jako Gino Renni. Herec, se kterým Natalia hrála v Divokém andělovi ( hrál zahradníka Ramona ). Martin Seefeld se kterým už Natalia také pracovala ačkoliv s ním netočila žádnou scénu a který byl jedním s kandidátů na roli hlavního milovníka Natalie a kterému se poštěstilo několikrát Natalii políbit na zkouškách. A nakonec také Facundo Arana, který tak překvapil a je zkrátka jedinečný. Scéna se točila na třídě Figueroa Alcorta byla pro všechny opravdu velikým překvapením. Natalia přijíždí a řídí kabriolet a uvidí motorku, kterou řídí krásný blonďák s bradkou a modrýma očima. Tento fešák vrhl několik toužebných pohledů na Natalii a poté jel několik kilometrů za jejím autem dokud se mu neztratila v provozu. Později si oba exprotagonisté z Divokého anděla objali a popovídali si. Po ukončení Divokého anděla se oba dlouhý čas neviděli, protože každý z nich byl pracovně vytížen v jiné části světa. Natalia strávila dokonce dva měsíce v Rusku ta intenzivním kurzu ruštiny. Zde klikněte pro zvětšení fotografií.
obrazek8 obrazek9 obrazek10
obrazek11 obrazek12 obrazek13
obrazek14

8.5.2005
Přináším Vám pár nových fotek, na kterých to Natálce opravdu sluší. Začalo nám jaro, a vyrojila se spousta fotek Natálky s květinou ve vlasech. Prozatím je to vše. Příště se můžete dočkat informací o novém Natálčiným projektu a cédéčku. Oficiální stránky Natalie Oreiro jsou zatím stále v rekonstrukci. Jejich plánované spuštění je na 19. května 2005. Ze sekce Odkazy, jsem vymazala odkazy na nefungující stránky. Jelikož stránek o Natálce rapidně ubývá, můžu Vám slíbit, že tyto stránky jen tak rychle nezmizí.

30.3.2005

Po dlouhé době opět menší aktualizace. Z důvodu nedostatku místa na stránkách, jsem musela vymazat sekci Facundo a Kachorra. Přináším nové fotografie Natálky.